O nás

Nadšení pro vzdělávání a koučink svedlo  Hilde, Lenku a Jos dohromady.  Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit naši společnost – přejeme si, abychom byli profesionálové s neutuchající energií a dynamikou.

Hilde Rombouts

Managing Partner Milvus

 

 

 

 

Hilde získala hluboké zkušenosti v oblasti optimalizace skladů a transakčních procesů: ”neviditelných” procesů, které pracují s velkým množstvím dokumentů, jako jsou finance, HR, IT, zadávání veřejných zakázek, centra sdílených služeb, atd.  Tři roky pracovala v pražském centru sdílených služeb na optimalizaci finančních procesů s týmem lidí pocházejících ze 40 různých národností a kultur.

Hilde získala certifikát Lean Six Sigma Master Black Belt, Change Agent Certifikát, diplom v oblasti financí. Vystudovala Mezinárodní management program na Vlerick School.

Mojí vášní je naučit své posluchače milovat analýzu dat a oceňovat rozhodnutí utvořená na základě kombinace faktů, čísel a intuice.

Moje plynulá vlámština, francouzština, angličtina, němčina a částečná španělština mi  pomáhají navázat blízký vztah s lidmi v jejich pracovním prostředí.

"Ke každé myšlence najdete tisíc důvodů, proč nemůže fungovat. Pokud jste ale trpělivý, tak najdete, jak kompenzovat všechny ty důvody”.         A. Einstein

Lenka Martínková

Business Development Manager at Milvus

Lenka vystudovala Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích a získala diplom  v oboru Finance a účetnictví.  11 let pracovala v oblasti outsourcingu finančínch služeb.  Byla součástí prvního mezinárodního, vícejazyčného outsourcingového projektu v Praze v roce 2001 a od té doby pracovala na různých finančních a manažerských  pozicích, aby se stala expertem v oblasti standardizace procesu pohledávek pro globální korporace.

Lenka postavila a vedla účetní  tým 50 profesionálů, který zahrnoval lidi 15 různých národností a kultur, kteří  pracovali pro klienty v 11 zemích, v 8 různých jazycích. Během 3 let řídila růst oddělení ze 3 na 50 členů s pozitivním vlivem na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků.

“Všichni jsme jen výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli”. Buddha