Lean Six Sigma

Jsme odborníci v následujících oblastech: 

Lean Six Sigma školení v oblasti služeb a administrativy: Provedeme vás Lean Six Sigma metodikou  a seznámíme vás s nástroji, které mají být použity v administrativním prostředí  zákaznického servisu, pohledávek, závazků, HR a všech dalších transakčních  procesů.
• Naše Lean Six Sigma školení jsou vytvářeny na základě BOK "Book of Knowledge" Lean Six Sigma amerického institutu a IIBLC® nezávislé mezinárodní komise pro Lean certifikaci.
Projekt management: práce s lidmi je čtyřdenní školící program, kde učíme technické a interpersonální dovednosti projektových vedoucích a týmů. Vědecký výzkum ukázal, že mnohé projekty čelí zpoždění nebo dokonce selžou kvůli nedostatku netechnických dovedností svých projektových vedoucích, členů týmu nebo dokonce sponzorů. Náš integrovaný přístup je založen na mnoha praktických cvičeních poskytnutých jak v západní, tak ve střední Evropě, ale také v USA.

Všechny naše tréninky jsou v angličtině a jsou poskytovány mezinárodně certifikovanými odborníky ve svých oborech. Počet účastníků školení je omezen pro zaručení plné podpory každého účastníka.
Ubytování je možné zajistit pro všechna školení: Máme seznam okouzlující business hotelů v centru Prahy za speciální ceny.